200TL ve Üzeri Alışverişler'de KARGO BEDAVA!

Teslimat ve Kargo

ÜRÜN HAZIRLANMA VE KARGO PROSEDÜRÜ

Sepetini oluşturduktan sonra teslimat seçeneğini kendin seçebilirsin.
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları …….., …... …….. ve …….. kargodur. …..., ……. Kargo ve ………. adrese teslimat seçeneklerimizdir. Aras ve MNG kargo için teslimat süresi 600 Km'ye kadar 3 iş günü, 600 Km'den uzak mesafeler için ise 3 ile 5 iş günü arasında olabilmektedir. Kargo firmalarının belirlediği belli bölgelere adrese teslimat yapılamamaktadır. Adrese teslimat yapılamayan bölgelere istenen kargolar en yakın kargo şubesinden teslim alınmalıdır. Adresinizin teslimat alanı dışında olup olmadığını seçeceğiniz kargo firmasından öğrenebilirsiniz
Ekspress kargo hizmetimiz sadece İstanbul içi teslimatlarda seçilebilmektedir. MNG ekspress kargo seçeneğini seçtiysen, sabah 07.00'a kadar oluşturduğun siparişler aynı gün, 07.00 sonrası oluşturduğun siparişler ertesi gün adresine teslim edilir.

KARGO TESLİM ALIMI

Kargonun kabulü ve ürünlerin teslim alınması esnasında kontrol edilmelidir.
Yaşanabilecek eksiklik ya da hasar durumunda tutanak tutulmalıdır, aksi halde GOLF & MORE sorumluluk kabul etmemektedir.
Teslim alacağın ürünlerin hasarlı ya da eksik çıkması durumunda sizden "Kargo Tespit Tutanağı" talep edileceği için; ürünlerinizi kargo görevlisinden teslim alırken kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alın ve hasarlı ya da eksik ürün olması durumunda tutanak tutturun.
Aksi halde; Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak; eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş sayılacaktır.
www.golfandmore.com.tr sitemizden yapmış olduğun alışverişlerde ürün teslimatını ……. Kargo ve ……. Kargo ile yapmaktayız.

Siparişinin kargo şirketine teslim edilmesini takiben, kayıtlı e-posta adresine bir bilgilendirme mesajı iletilir. Siparişlerin ortalama 24 saat içinde (haftasonu ve resmi tatil günleri hariç) kargoya verilir.
Kullanıcılar, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak bildirmekle yükümlüdür.
Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden www.golfandmore.com.tr sorumlu değildir.
Not:Kargo firmaları hacmi büyük ve ağırlığı fazla olan kolileri bina önüne kadar taşımaktadır. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ekibimiz ile görüşebilirsin.